درباره اسماعیل عباسی

سال 1396 بود که اسماعیل عباسی کسب‌و‌کار فروش اینترنتی خود را در زمینه روانشناسی شروع کرد و اولین موتور جستجو روانشناسی ایران را راه اندازی کرد . او در زمینه های دیگر نیز سابقه فروش اینترنتی را داشت ‌اما بلندپروازی‌های او تنها به یک زمینه محدود نبود ؛ او در حوزه‌های برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ ، آموزشی و رسانه ای ، تولید محتوا انگیزشی و حتی دنیای سرگرمی حضوری فعال و پر رنگی دارد. با زندگینامه اسماعیل عباسی همراه ما باشید.

زندگی اسماعیل عباسی در یک نگاه

About Esmail Abbasi

اسماعیل عباسی در فروردین سال 1373 در تهران به دنیا آمد. او از همان ابتدا عاشق کامپیوتر بود و در دانشگاه در رشته‌ نرم افزار تحصیل کرد.

او بعد از تمام کردن رشته نرم افزار سریعا شروع به تحصیل در رشته روانشناسی کرد و در طی تحصیل در سال 1396تصمیم به جمع آوری پرسشنامه های روانشناسی کرد و یک تیم از هم دانشگاهی ها تشکیل داد و اولین دفتر کاری خود را در تهران راه اندازی کرد .اما به دلیل پاره ای از مشکلات تیم انسجام خود را ازدست داد و دست و پا شکسته این مسیر ادامه یافت . در سال 1399 با ساخت یک تیم قدرتمند متشکل از دانشجویان روانشناسی اقدام به راه اندازی مجموعه رابینیا و یک تیم منسجم کرد و برای مدیریت بهتر مجموعه شعبه دوم رابینیا را در کرج راه اندازی کرد.رابینیا ظرف مدت 6 ماه از یک سایتی که فقط پرسشنامه روانشناسی عرضه میکرد به موتور جستجو رشته روانشناسی تبدیل شد و تمامی حوزه های مربوط به این رشته را در بر گرفت .اما اسماعیل به این راضی نبود و هدف او تبدیل شدن به کاملترین و بهترین سایت روانشناسی در ایران بود او برای رسیدن به این هدف تلاش زیادی می کند و قدم در دشوار ترین مسیر ها نیز میگذارد؛ مهم‌ترین آن ها دور بودن از خانواده و صرف کردن تمام وقت خود برای رابینیا است. در ادامه به جزییات بیشتری در مورد زندگی شخصی و حرفه‌ای او می‌پردازیم.

ژاکت چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

What is a Zhaket

۶ ماه گارانتی بازگشت وجه

با خرید هر محصول از ژاکت، ۶ ماه پشتیبانی تضمین شده همراه با گارانتی بازگشت وجه دریافت خواهید کرد.

بروز رسانی خودکار محصولات

با نصب بروز رسان هوشمند، محصولات خریداری شده از ژاکت را از پیشخوان وردپرس بروز رسانی کنید.

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

کلیه محصولات ژاکت تنها پس از تایید کیفیت و اصالت تیم تخصصی بررسی محصول، در ژاکت قرار می‌گیرند.

داستان ژاکت

برترین مارکت دیجیتال ایران

 

ژاکت از سال ۲۰۱۴ توسط علی حاجی محمدی تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان دومین محصول مجموعه همیار وردپرس،تحت نام Marketwp.ir،به معنی مارکت وردپرس آغاز کرد و بعد از گذشت ۲ سال نام خود را به zhaket.com (ژاکت) تغییر داد و در سال ۲۰۱۷ نیز جشن ۳ سالگی خود را جشن گرفت.

 

رتبه زیر 100 الکسا
در میان وب سایت های ایرانی

بیش از 1800 محصول ثبت شده در طول زمان فعالیت
بیش از 1800 محصول ثبت شده در طول زمان فعالیت
بیش از 1800 محصول ثبت شده در طول زمان فعالیت

900 توسعه دهنده فعال و توانمند ایرانی

منتخب 3 دوره جشنواره وب ایران به عنوان برترین مارکت اینترنتی در سال های 95، 96 و 97
منتخب 3 دوره جشنواره وب ایران به عنوان برترین مارکت اینترنتی در سال های 95، 96 و 97
بیش از 70 هزار کاربر عضو کاربر و مشتری وفادار به مجموعه قدرتمند مارکت پلیس ژاکت
بیش از 70 هزار کاربر عضو کاربر و مشتری وفادار به مجموعه قدرتمند مارکت پلیس ژاکت

برای ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق ژاکت همین حالا شروع کنید...

ژاکت بزرگترین و مورد اعتمادترین مرجع خرید و فروش قالب حرفه ای وردپرس و افزونه تجاری وردپرس به صورت کاملا فارسی و راستچین
0